Pune, Maharashtra
GST No. 27AEFFS9307B1Z3
Call 08047789796 68% Response Rate
Send Enquiry
Product Brochure
| Production Capacity(kg/hr) | 40 |
| Machine Type | Automatic Pipe Cutting Machine |
| Operation Mode | Automatic |
| Frequency | 50Hz |
| Usage | Industrial |
View Complete details
Product Brochure
| Capacity | 40kg/hr |
| Brand | SISL |
| Usage/Application | Industrial |
| Power | 3HP |
| Material | Mild Steel |
| Display Type | LED |
| Machine Type | Automatic |
| Frequency | 50Hz |
| Voltage | 280V |
| Warranty | 1year |
View Complete details