Pune, Maharashtra
GST No. 27AEFFS9307B1Z3
Call 08047789796 67% Response Rate
Send Enquiry
Product Brochure
| Hole Diameter | 50mm |
| Number Of Shaft | 6 |
| Material | Stainless Steel |
| Automation Grade | Automatic |
| Layout | Vertical |
| Voltage | 240V |
| Usage/Application | Industrial |
| Brand | SISL |
View Complete details
Product Brochure
| Hole Diameter | 30mm |
| Number Of Shaft | 3 |
| Material | Mild Steel |
| Functions | Tapping |
| Automation Grade | Automatic |
| Layout | Horizontal |
| Voltage | 240V |
| Usage/Application | Industrial |
| Power | 3HP |
View Complete details
Product Brochure
| Hole Diameter | 30mm |
| Number Of Shaft | 4 |
| Material | Mild Steel |
| Functions | Tapping |
| Automation Grade | Automatic |
| Layout | Vertical |
| Voltage | 280V |
| Usage/Application | Industrial |
| Power | 3HP |
| Frequency | 50Hz |
View Complete details