Pune, Maharashtra
GST No. 27AEFFS9307B1Z3
Call 08047789796 68% Response Rate
Send Enquiry
Product Brochure
| Frequency | 50Hz |
| Automation Grade | Automatic |
| Input Voltage | 240V |
| Motor Power | 2HP |
| Material | MS |
| Brand | SISL |
| Steel Rod Diameter | 12 mm |
| Steel Pipe Diameter | 30mm |
| Repeatability | 50micron |
| Cycle Time | 10sec |
View Complete details